01  01-1


З привітальним словом виступив: ректор Національного гірничого університету Геннадій Григорович Півняк та начальник управління розвитку підприємництва та інвестицій Дніпропетровської міської ради Шевченко Микола Іванович.

 

02  02-1

 

На зустрічі були присутні керівники підприємств міста, проектних організацій та бізнес-структур, співробітники наукових колективів НГУ.

03 04 05  06 


Серед проектів, що презентували науковці гірничого – «Теплонасосна утилізація скидного тепла шахтної води. Установка гарячого водопостачання», «Система теплопостачання з тепловими насосами», «Ліфтові установки нового покоління», «Система моніторингу стану зсувонебезпечних територій», «Енергозберігаючі технології з використанням автоматизованої системи управління на базі експлуатації обладнання по водовідливу» та інші, що були відібрані експертною радою управління розвитку підприємництва та інвестицій Дніпропетровської міської ради. Найбільш активно обговорювалися розробки, які пов’язані з енергозбереженням. Інтерес у забудовників міста викликав проект Д.Колосова з нової конструкції ліфта, що дає можливість не тільки подовжити термін експлуатації, а й значно знизити витрати при його установці і використанні.

07 08 09