Проєкти 2025

РОЗРОБНИКИ: Дмитро КОЛОСОВ, Сергій ОНИЩЕНКО

СУТНІСТЬ ПРОЄКТУ

Відбудова зруйнованих внаслідок воєнних дій конструкцій, будівель і споруд є важливою складовою обороноздатності та відновлення економіки країни. Житлові, промислові та логістичні об’єкти потребують раціональних та ефективних рішень щодо їх швидкого введення в експлуатацію.

ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ

Застосування нових матеріалів та технологій у відновленні зруйнованих конструкцій, будівель і споруд, зокрема використання композитних вантових канатів для швидкого відновлення зруйнованої інфраструктури.

КІНЦЕВИЙ ПРОДУКТ

Відновлені конструкції, будівлі і споруди з використанням високотехнологічних композитних вантових канатів. Вирішення проблеми швидкого відновлення зруйнованої критичної інфраструктури, як однієї з найважливіших складових реалізації державної політики із забезпечення обороноздатності та національної безпеки України.

РОЗРОБНИКИ: Костянтин ЗАБОЛОТНИЙ,Анастасія ШКУТ, Віталій СИМОНЕНКО

СУТНІСТЬ ПРОЄКТУ

Інноваційна платформа, яка використовує віртуальну реальність (VR) та доповнену реальність (AR) для підвищення якості та доступності технічної освіти в школах, університетах та корпоративних навчальних центрах великих технологічних компаній.

ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ

– Освіта та навчання: Використання віртуальної та доповненої реальності для створення інтерактивних навчальних програм у школах з поглибленим вивченням технічних предметів, технічних університетах, коледжах, а також для студентів, аспірантів і фахівців технологічних компаній.
– Корпоративне навчання: Запровадження VR/AR технологій у корпоративних навчальних центрах для підвищення кваліфікації співробітників великих технологічних компаній.
– Технології, інновації та інженерія. Використання передових VR/AR технологій для вдосконалення освітніх процесів, демонстрації роботи машин і механізмів, що сприяє підготовці інженерів та фахівців у сфері машинобудування.

 

РОЗРОБНИКИ: Дмитро КОЛОСОВ, Сергій ПАНЧЕНКО, Сергій ОНИЩЕНКО, Андрій МАМЄТЬЄВ, Юлія СЛУПСЬКА, Тарас ЧЕЧЕЛ

СУТНІСТЬ ПРОЄКТУ

Розробка нових рішень у галузі біомедичної та реабілітаційної інженерії для ресоціалізації населення включає створення високоякісних, індивідуально адаптованих протезів та медичних виробів для людей з обмеженими можливостями, що покращує якість їхнього життя та сприяє соціальній інтеграції

ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ

Протезування (включаючи мікропротезування та ендопротезування), імплантати, реабілітаційна техніка, медичні вироби, що використовуються у післяопераційній реабілітаці

КІНЦЕВИЙ ПРОДУКТ

Доступні, високоякісні імплантати, протези та медичні вироби для людей з обмеженими можливостями виготовлені з біосумісних матеріалів, що забезпечують постраждалих засобами для медичної реабілітації відповідно до наявних обмежень життєдіяльності.

РОЗРОБНИКИ: Олена ФЕДОСКІНА, Валерій ФЕДОСКІН, Микола ЄРИСОВ

СУТНІСТЬ РОБОТИ

Будівлі, зруйновані війною або заплановані до знесення, містять тисячі тонн будівельного сміття, яке може бути вторинним ресурсом для виробництва товарної продукції та вторинної сировини. Велика частина відходів відправляється на полігони, що негативно впливає на навколишнє середовище, призводить до значних викидів парникових газів та сірководню, забруднення ґрунту шкідливими хімічними сполуками.

ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ

Нова пересувна технологічна установка здатна ефективно використовуватися в гірничій, будівельній, металургійній, хімічній та інших галузях промисловості. Вона призначена для переробки відходів (різні види листового або профільного скла, гіпсокартон, кахлі та керамічні вироби, будівельна цегла, штукатурка та інші подібні матеріали, шлаки металургійного та інших виробництв) на місці їх утворення.

КІНЦЕВА ПРОДУЦІЯ

На установці виконуються середнє та дрібне дроблення матеріалів великої міцності, а також подрібнення до крупності менше 0,2 мм з виділенням необхідного продукту тонкого класу. Перероблений матеріал використовується як товарна продукція (гранули скла для дизайну, гіпс для землеробства та ін.) або як сировина для виробництва (скло для плавки, гіпс для гіпсокартону та ін.).