В рамках реалізації навчально-практичної програми «4 кроки до інновації» МОН України спільно з групою компаній «GrowthUp» 26-27 квітня проведуть перший етап – лекційні заняття з планування та побудови проектів у сфері технологічного бізнесу та пошуку потенційних інвесторів для впровадження дослідницьких проектів.

Програма складається з чотирьох етапів:

  • -          Лекційні заняття;
  • -          Відбір команд за проектами;
  • -          Методична підтримка R&Dв рамках проекту;
  • -          Підтримка комерціалізації проекту.

До участі у програмі запрошуються наукові, науково-педагогічні працівники, аспіранти  та студенти вищих навчальних закладів.

Перший етап пройде в Міністерстві освіти та науки за адресою: м.Київ, бульвар Тараса Шевченко, 16, 4 поверх, актова зала. Фахівці «GrowthUp» протягом двох днів будуть навчати технологічному бізнесу та комерціалізації результатів науково-технічної діяльності.

Реєстрація учасників на перший етап здійснюється з 1 по 23  квітня 2016 року за адресою:http://mon.gov.ua/four-step-innovation.html.

Детальнішу інформацію участі в цьому заході можна отримати по тел. 47-15-72 Чумаченко Тетяна Миколаївна або за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Інші статті