XІII Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості - 2015» - ключова подія для всіх учасників енергетичного ринку. Вирішення питань державної значимості, подолання кризових рішень в енергетиці об'єднали 22-24 вересня на провідному в Україні галузевому бізнес-майданчику кращих представників енергетичного співтовариства.

 

Організаторами заходу виступили Міністерство палива та енергетики України і Міжнародний виставковий центр. Серед учасників виставки були представлені як українські, так і зарубіжні підприємства. В урочистому відкритті виставки взяв участь міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин.

Національний гірничий університет був представлений на виставці великою кількістю власних розробок. Передові наукові роботи університету привернули велику увагу відвідувачів виставки, серед яких були представники Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, керівники підприємств та бізнесу.

Кульмінацією стало нагородження учасників виставки. В урочистій обстановці Національний гірничий університет був нагороджений дипломом, що в черговий раз довело професіоналізм і високу якість наукових розробок.


Інші статті