15-16 травня 2015 року на базі ПАТ «АрселорМиттал Кривой Рог»  відбувся конкурс «Hackathon-4», в якому приймала участь команда від НГУ

Початок конкурсу був призначений на 10 ранку, тому команда вирішила їхати першою ж маршруткою до Кривого Рогу, проте нас чекала неприємна несподіванка - рейс був перенесений на 1 годину. Однак, всупереч цьому, ми встигли!

Приїхавши до місця проведення конкурсу, ми дізналися що конкурс присвячений логістиці, але й була інша справді несподівана новина: майже необхідно продемонструвати діючу модель! Це нас трохи засмутило, бо у нас були лише ноутбуки…

Проте, ми вирішили: якщо ж вже приїхали, то треба брати участь! Відразу ж почали обмірковувати те, що будемо розроблювати на протязі доби.

Спочатку все здавалося легким (насправді не дуже вже й важким воно й було :-) ), проте ми мали дуже мало часу. Ми запланували зробити програмний логістичний комплекс - але реалізація всіх запланованих функцій вимагало багато часу. Ми працювали навіть вночі, коли всі команди вже пішли додому.

Наступного ранку ми вже були майже без сил й в дуже пригніченому стані бо розуміли, що зробили дуже малу частину того, що було заплановано.

Нам лишалося показати презентацію нашого проекту і дочекатися підсумків конкурсу. Нажаль, наша фототехніка виснажилась і ми не маємо фото нашої презентації.

Що ж, це був наш перший конкурс у такому форматі, сподіваємося наступного разу ми покажемо кращі результати!

 

Презентація проекту команди НГУ

Відео-розповідь участі команди НГУ у конкурсі “Hackathon-4”

 

 


Інші статті