24 вересня 2014 року в стінах ДП «Дніпропетровський електровозобудівний завод», відбулося виїзне розширене засідання виїзної координаційної ради з питань розвитку підприємництва «Енергоефективні технології», присвячене використанню енергозберігаючих технологій та альтернативних джерел енергії.

Організатори: управління розвитку підприємництва та інвестицій Дніпропетровської міської ради (керівник Шевченко Микола Іванович), ДП «Дніпропетровський електровозобудівний завод» (генеральний директор Чумак Валерій Вікторович).

Модератор зустрічі -  радник Дніпропетровського міського голови – Мелещик Володимир Адамович.

Координатором зустрічі виступив Бізнес-Центр Дніпропетровської міської ради при управлінні розвитку підприємництва та інвестицій.

 

В цілях обміну досвідом щодо пошуку можливих шляхів економії енергоресурсів у зустрічі брали участь близько 70 осіб: керівники підприємств та організацій м. Дніпропетровська.

Національний гірничий університет був представлений вченими  кафедри електроприводу та підземної розробки родовищ.  Директор центру «Енергозбереження та менеджмент» при НГУ - Хацкевич Юлія В’ячеславівна презентувала комплексний підхід до вирішення проблем енергетичної ефективності та енергозбереження для побутових та промислових споживачів, перший етап якого починається з енергетичного аудиту, що дозволяє в подальшому ефективно використовувати енергозберігаючі технології, в том числі розробки НГУ, які пов’язані з впровадженням системи управління тепловими насосами в теплопостачанні багатоповерхових будівель, визначенням оптимальних режимів роботи обладнання, що забезпечують найменше енергоспоживання на одиницю корисної роботи; обранням раціонального типу енергоносія та його джерело, у тому числі із застосуванням таких альтернативних та поновлювальних джерел енергії, як теплові насоси, пелетні котли, сонячні колектори, що може стати альтернативою дорогому газу.

Всі доповідачі зустрічі запропонували свої рішення щодо вдосконалення законодавства з вищезазначеного питання й бажання проводити зустрічі з підприємцями міста, представниками великого, середнього та малого бізнесу.


Інші статті