14-16 жовтня 2014 року в ВЦ« КиївЕкспоПлаза» (Україна, м. Київ, вул. Салютна, 2-б) відбудеться масштабна і визначна подія лабораторної індустрії України – VII Міжнародний форум «Комплексне забезпечення лабораторій».

Унікальність даного проекту полягає у інтегрованому підході до формату заходу – це комплексна подія, котра включає усі сегменти лабораторної галузі, а також змістовну науково-практичну та ділову програму, охоплюючи найбільш важливі та актуальні питання галузі.

Організатори VII Міжнародного форуму «Комплексне забезпечення лабораторій» – Національна академія наук України та Компанія LMT.

Форум підтримують: Міністерство науки та освіти України, Міністерство аграрної політики та продовольства України, Державна служба України з лікарських засобів, Державна ветеринарна та фітосанітарна служба України, Державна інспекція сільського господарства України, Державна інспекція України з питань захисту прав споживачів, інші профільні міністерства і відомства, а також міжнародні асоціації і об'єднання.

Генеральний Партнер Форуму–компанія «ХІМЛАБОРРЕАКТИВ», Генеральний Спонсор– компанія Tokyo Boeki Technology LTD.

Партнери Форуму: Експерт; ULAB; ALT-Україна ЛТД; EMCILAB; Intertech Corporation; Fisher Scientific; Bruker Corporation; НПО Нікомед, RIANA alliance; ШимЮкрейн; LECO; Instron; Alsi LTD; Ukrbio; LabLafe;DONAU LAB KIEV; ALSI - Chrom; Макролаб ЛТД; CEM; Retsch; Сарторіус Україна; Інтеро; Термо Техно; Мелітек-Україна; Novations LLS; Шелтек-Україна; PerkinElmer; IKA; NETZCH; Nabertherm; Octanorm.

Міжнародний спеціалізований партнер-журнал Labor & More.

Структура Форуму:

LABComplex - 7-а Міжнародна спеціалізована виставка комплексного забезпечення лабораторій.

Для фахівців учасники виставки представлять новинки аналітичного обладнання, лабораторні контрольно-вимірювальні прилади, загальнолабораторне обладнання, мобільні лабораторії, лабораторні меблі та посуд, інструменти та витратні матеріали, комплектуючі для виробництва лабораторного обладнання, приладів, меблів, різні реагенти, індикатори, тест-системи та реактиви, засоби індивідуального захисту, спецодяг, а також комплексні рішення, необхідні для оснащення лабораторій будь-якого профілю і багато іншого.

В рамках виставки будуть представлені спеціалізовані експозиції:

• LABComplEX – Наука та Освіта. Весь комплекс обладнання для проведення досліджень і розробок у наукових та освітніх лабораторіях

• LABComplEX – Фарма. Весь спектр обладнання для лабораторій у фармацевтичній промисловості на етапах розробки, виробництва і контролю якості фармацевтичних препаратів

LABComplEX – Промисловість. Весь комплекс обладнання для проведення лабораторних досліджень і розробок на різних етапах виробничих і технологічних процесів для усіх галузей промисловості

LABComplEX – Агро. Все для контролю якості та безпеки продукції АПК

• LABComplEX – Hi-Tech & NanoTech. Новинки і кращі зразки високотехнологічного обладнання від відомих світових та вітчизняних виробників, інноваційні проекти для проведення всіх видів наукових та лабораторних досліджень

LABForum– актуальні спеціалізовані науково-ділові заходи: конференції, круглі столи, консультаційний центр з питань розвитку, оснащення та переоснащення лабораторій, впровадження інноваційних розробок в усіх галузях промисловості.

  • Спеціальна програма «День науки та освіти»
  • Спеціальна програма «Дні харчової промисловості та аграрного сектору»
  • Спеціальна програма «Дні фармацевтичної промисловості»
  • Спеціальна програма «Ветеринарія»
  • Стандартизація. Метрологія. Якість
  • Промисловість

LABZone – практичні майстер-класи Української лабораторної школи на діючому обладнанні, які проводять як вітчизняні, так і зарубіжні компанії з метою демонстрації зразків діючого обладнання, професійних консультацій та навчання спеціалістів, яке, в свою чергу, орієнтовано на розширення і вдосконалення практичних і теоретичних навичок фахівців лабораторної справи і підвищення їх кваліфікації.

LABInnovation – відкриті презентації провідних світових брендів з метою ознайомлення з новинками обладнання та приладів, інноваційними розробками технологій, що використовуються для лабораторних досліджень.

LABDemo-Тури – спеціалізовані технічні екскурсії по експозиційній частині Форуму, в програму яких входять презентації обладнання всіх типів лабораторних досліджень. Цей унікальний сервіс дозволяє відвідувачам звернути увагу на важливі для їх спеціалізації компанії і заощадити час.

 

До уваги науково-викладацького складу та студентів профільних факультетів вищих навчальних закладів!

У рамках VIIМіжнародного форуму «Комплексне забезпечення лабораторій» відбудеться спеціальна програма «День наукита освіти». Учасники даної програми матимуть змогу безкоштовно відвідати науково-практичні заходи Форуму (конференції, семінари, майстер-класи тощо), прийняти участь у технічних екскурсіях та Українській лабораторній школі.

 

Оргкомітет Форуму запрошує Вас стати частиною єдиної масштабної події в Україні

VII Міжнародного форуму «Комплексне забезпечення лабораторій», який відбудеться

14-16 жовтня 2014 року в ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ, Україна)

 

З питань участі у спеціальнійпрограмі «День наукита освіти»

Тел.: (044) 526-90-25

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

www.labcomplex.com

 


Інші статті