• Зростання собівартості видобутку корисних копалин і, як наслідок, зниження рентабельності в гірничодобувній галузі.

Найбільш затребувані технології, що дозволяють підвищити продуктивність праці, в тому числі за рахунок автоматизації та вбудованих систем управління та контролю і проекти з високою прибутковістю за рахунок випуску продукції з високою доданою вартістю, засновані на підвищенні якості кінцевого продукту.

Або інноваційні технології, здатні оптимізувати експлуатаційні витрати , в тому числі розробка систем планово- попереджувального ремонту для продовження терміну служби устаткування і зведення до мінімуму кількість нещасних випадків на виробництві.

  • Зростання витрат через дотримання нормативних вимог з екології.

Актуально все , що пов'язано з оцінкою впливу на екологію і зниженням екологічних витрат. Наприклад, розробка комплексної операційної системи, що охоплює виробничі процеси, засоби контролю процесів, що впливають на навколишнє середовище, здоров'я та безпеку людей, якість продукції, серед яких управління даними, ведення звітності з нещасних випадків, аудит та оцінка ефективності діяльності. Розробки, спрямовані на підвищення операційної ефективності при одночасному скороченні витрат.

  • Збільшення інвестицій в інфраструктуру через брак електроенергії і води.

У цьому зв'язку актуальними є дослідження, пов'язані з пошуком і ефективним використанням водних ресурсів та енергозбереженням при позитивній динаміці попиту на електроенергію. Розробка альтернативних і поновлюваних джерел енергії.


Інші статті