РОЗРОБНИКИ: проф. Горова А.І., проф. Риженко С.А., доц. Скворцова Т.В., доц. Клімкіна І.І., доц. Павліченко О.В., інж. Бучавий Ю.В., інж. Грунова В.Ю., інж. Миронова І.Г.
 
СУТЬ ПРОЄКТУ: Розроблено систему еколого-соціального моніторингу, яка дозволяє проводити комплексну оцінку екологічного стану навколишнього середовища та здоров'я населення на територіях з різним рівнем техногенного навантаження. Використовуються високочутливі методи біоіндикації, оцінка рівнів екологічної та еколого-генетичної небезпеки для людини, а також прогноз і запобігання негативним змінам стану об'єктів навколишнього середовища та здоров'я населення.
Система комплексного еколого-соціального моніторингу

СХЕМА ЕКОЛОГО-СОЦІАЛЬНОГО МОНІТОРИНГА

 
ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ: Проект має соціальне значення і використовується як інструмент для комплексної оцінки екологічного стану навколишнього середовища та здоров'я населення на територіях з різним рівнем техногенного навантаження, оцінки рівнів екологічної та еколого-генетичної небезпеки для людини, прогнозу і запобігання негативним змінам стану об'єктів довкілля та здоров'я населення.
 
ЕКОНОМІЧНІ ПОКАЗНИКИ: 
  • Вартість проведення робіт: 0,5 – 1 млн грн;
  • Термін проведення робіт: 1 – 2 роки.
 
Докладніше про цей проект