Події

За результатами першого кроку Програми "4 кроки до Інновації", що проводиться спільно МОН та Групою компаній GrowthUP Group, надсилаємо домашнє завдання.

Виконання домашнього завдання є другим кроком Програми, що дозволить Вам взяти участь у конкурсі на супровід проекту з боку GrouthUP Group.


22-24 листопада 2016 року в Міжнародному виставковому центрі відбувся Міжнародний Форум “INNOVATION MARKET” (МФІМ). В рамках цього заходу новатори, винахідники, виробники провідних інноваційних технологій, авторів Startup- проектів отримали можливість зустрітися з представниками підприємств – потенційних споживачів, зацікавлених в технологічному оновленні виробничих процесів, акселераторами інвестиційних проектів, експертами в різних галузях економіки, консультантами у сфері захисту інтелектуальної власності, представниками авторитетних інвестиційно-фінансових установ України, Польщі та Китаю, з політичними лідерами України.

В рамках реалізації навчально-практичної програми «4 кроки до інновації» МОН України спільно з групою компаній «GrowthUp» 26-27 квітня проведуть перший етап – лекційні заняття з планування та побудови проектів у сфері технологічного бізнесу та пошуку потенційних інвесторів для впровадження дослідницьких проектів.

Інші статті