Події


22-24 листопада 2016 року в Міжнародному виставковому центрі відбувся Міжнародний Форум “INNOVATION MARKET” (МФІМ). В рамках цього заходу новатори, винахідники, виробники провідних інноваційних технологій, авторів Startup- проектів отримали можливість зустрітися з представниками підприємств – потенційних споживачів, зацікавлених в технологічному оновленні виробничих процесів, акселераторами інвестиційних проектів, експертами в різних галузях економіки, консультантами у сфері захисту інтелектуальної власності, представниками авторитетних інвестиційно-фінансових установ України, Польщі та Китаю, з політичними лідерами України.

В рамках реалізації навчально-практичної програми «4 кроки до інновації» МОН України спільно з групою компаній «GrowthUp» 26-27 квітня проведуть перший етап – лекційні заняття з планування та побудови проектів у сфері технологічного бізнесу та пошуку потенційних інвесторів для впровадження дослідницьких проектів.

За результатами першого кроку Програми "4 кроки до Інновації", що проводиться спільно МОН та Групою компаній GrowthUP Group, надсилаємо домашнє завдання.

Виконання домашнього завдання є другим кроком Програми, що дозволить Вам взяти участь у конкурсі на супровід проекту з боку GrouthUP Group.

XІII Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості - 2015» - ключова подія для всіх учасників енергетичного ринку. Вирішення питань державної значимості, подолання кризових рішень в енергетиці об'єднали 22-24 вересня на провідному в Україні галузевому бізнес-майданчику кращих представників енергетичного співтовариства.

Інші статті